.....Advertisement.....
.....Advertisement.....

Results from Hershey’s track meet

-A A +A

Here are the results from the local Hershey’s Track and Field meet. Finishing marks were not given.

Girls 9-10

Standing long jump
1. Celeste Chandler
2. Michaela Gonzales
3. Neha Sadasivan

Softball throw
1. Terri Jaramillo
2. Jenna Harris
3. Kaitlin Remde

50 meters
1. Avery Koski
2. Celeste Chandler
3. Jenna Harris

100 meters
1. Avery Koski
2. Jenna Harris
3. Michaela Gonzales

400 meters
1. Michaela Gonzales

Boys 9-10

Softball throw
1. D’Angelo Gonzales
2. James Gutierrez
3. Isaiah Maestas

Standing long jump
1. Nilesh Mukundan
2. Noah Lyons
3. D’Angelo Gonzales

50 meters
1. Ray Guffee
2. Nilesh Mukunday
3. D’Angelo Gonzales

100 meters
1. Ray Guffee
2. Nilesh Mukundan
3. D’Angelo Gonzales

200 meters
1. Ryan Schwarzkopf
2. Aidan McCleskey
3. James Gutierrez

400 meters
1. Joseph Foley
2. Ryan Schwarzkopf
3. James Gutierrez

Boys 11-12

Standing long jump
1. Benjamin Rees
2. Dean Chandler
3. Samuel Fisher

Softball throw
1. Samuel Fisher
2. Mychael Garcia
3. Thomas Chadwick

100 meters
1. Benjamin Rees
2. Dean Chandler
3. Elijah Velasquez

200 meters
1. Benjamin Rees
2. Samuel Fisher

400 meters
1. Thomas Chadwick
2. Dean Chandler

800 meters
1. Thomas Chadwick
2. Mychael Garcia

Girls 11-12

Standing long jump
1. Beatrice Lowe
2. Becca Binns
3. Patsy Hensley

Softball throw
1. Serenity Maestas
2. Lauren Harris
3. Marin Kelly

100 meters
1. Beatrice Lowe
2. Becca Binns
3. Sophie Sims

200 meters
1. Beatrice Lowe
2. Sophie Sims
3. Teresa Ramos

400 meters
1. Marin Kelly

800 meters
1. Serenity Maestas
2. Karin Kelly
3. Becca Binns

Girls 13-14

100 meters
1. Michaelle Sutton
2. Serena Birnbaum

200 meters
1. Michaelle Sutton

Boys 13-14

Standing long jump
1. Blake Binns
2. Kaoru Shimada

Softball throw
1. Macklin Cunico
2. William Jean

100 meters
1. William Jean
2. Blake Binns
3. Kaoru Shimada

200 meters
1. William Jean
2. Kaoru Shmada

800 meters
1. Kim Seungheon

1600 meters
1. Kim Seungheon
2. Blake Binns